OGÓLNOPOLSKI BRANŻOWY KATALOG FIRM

 
 
 
HKL Baumaschinen Polska Sp. z o.o. oddział Rzeszów
Kraczkowa 1611 37-124 Kraczkowa
Array hkl@hkl.pl

HKL Baumaschinen Polska Sp. z o.o. oddział Rzeszów

 • Poleć firmę:
  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Cześć,

  Firma [nazwa] jest bardzo dobra firma, polecam jej usługi. Opis i informacje o firmie znajdziesz pod adresem [link].

  Pozdrawiam [login]

 • Napisz do firmy:

 • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Sprzedaż nowych maszyn i urządzeń budowlanych, Sprzedaż używanych maszyn i urządzeń budowlanych, Części do maszyn budowlanych, Wynajem maszyn budowlanych, Serwis maszyn budowlanych

Adres i dane kontaktowe:

37-124 Kraczkowa, Kraczkowa 1611,
Podkarpackie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

https://www.hkl.pl

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Od ponad 20 lat zajmujemy się maszynami budowlanymi. Jako odnoszący sukces partner oferujemy optymalne rozwiązania. Obojętnie czy chodzi o sprzedaż, wynajem czy serwis nasze rozwiązania są zawsze optymalne, ponieważ znamy wysokie wymagania naszych klientów. W naszych ponad 140 centrach w Niemczech i Austrii a także oddziałach w Polsce znajdziecie Państwo wszystko co potrzebne dla skutecznej pracy.

Nasz park wynajmowy w Polsce składa się z ponad 200 nowoczesnych maszyn i urządzeń budowlanych (w Niemczech mamy ich ponad 45 000) różnej wielkości. Są to m.in. minikoparki, koparki klasy midi, koparki gąsienicowe, ładowarki kołowe różnej wielkości, maszyny teleskopowe, urządzenia zagęszczające i walce, kompresory, a także kontenery. Nasz park maszyn jest stale poszerzany. Oznacza to, że klient otrzymuje stale nowe maszyny.

W naszej ofercie mamy tylko produkty wysokiej jakości wiodących producentów maszyn budowlanych. Bardzo ważna jest dla nas fachowa obsługa klienta. Obojętnie czy chodzi o maszynę standardową czy sprzęt specjalistyczny – finansowanie czy leasing, u nas otrzymacie Państwo wszystkie świadczenia w jednym miejscu. Także szukając maszyn używanych znajdziecie Państwo w nas niezawodnego partnera. W swojej ofercie mamy maszyny używane, w dobrym stanie, zadbane i przede wszystkim w korzystnej cenie!

Nasze 6 oddziałów serwisowych gwarantują sprawną pracę na Państwa placach budowy. Obojętnie czy jest to maszyna wynajmowa czy maszyna klienta – nasi wykwalifikowani mechanicy naprawią prawie wszystkie produkty. Dotyczy to także sprzedaży części zamiennych. Możecie Państwo też skorzystać z naszych samochodów serwisowych, naprawiających maszyny na miejscu u klienta.

Oferujemy nowe i używane maszyny budowlane sprawdzonych producentów: Kubota, Kramer, New Holland, Bomag, Ammann, Tracto-Technik, Endress, LTW, CompAir.

Produkty i usługi

WYNAJEM

Jako największa niemiecka firma wynajmująca oddajemy Państwu do dyspozycji tylko wypróbowane w praktyce i gotowe do pracy maszyny wiodących producentów. W naszym parku wynajmowym znajdziesz szeroką gamę urządzeń i drobnego sprzętu, do budowy dróg, zagospodarowania terenu i innych prac budowlanych. W ofercie: ładowarki, koparki, koparko-ładowarki, minikoparki, walce, zagęszczarki, sprężarki, agregaty prądotwórcze i systemy oświetleniowe, szalunki, pompy, ogrodzenia, przecinarki, młoty, kontenery biurowe oraz magazynowe.

Maszyny budowlane

Jako największa niemiecka firma wynajmująca oddajemy Państwu do dyspozycji tylko wypróbowane w praktyce i gotowe do pracy maszyny wiodących producentów:• zawsze nowoczesny i niezawodny sprzęt• korzystasz z maszyn tylko wtedy, kiedy są Ci potrzebne• brak kosztów napraw i konserwacji sprzętu• minimum formalności - szybki wynajem.

Urządzenia i drobny sprzęt

W naszym parku wynajmowym znajdziesz szeroką gammę urządzeń i drobnego sprzętu, do budowy dróg, zagospodarowania terenu i innych prac budowlanych. W ofercie:• zagęszczarki• sprężarki• agregaty prądotwórcze i systemy oświetleniowe• szalunki• pompy• ogrodzenia• przecinarki• młoty.Kontenery:• biurowe• magazynowe.

SPRZEDAŻ

Maszyny używane

W swojej bogatej ofercie firma HKL posiada w sprzedaży używane maszyny budowlane. Każda z nich to sprawdzona i technicznie sprawna maszyna, która mimo użytkowania przez poprzednich właścicieli, jest wciąż w pełni wydajna i gotowa do pracy. Sprzedajemy maszyny używane wysokiej jakości, w pełni sprawne i solidne. Oferta wzbogacona jest zdjęciem oraz wyczerpującym opisem danego produktu.

Maszyny nowe

Doświadczenie budowane przez lata pozwoliło nam stworzyć wyjątkową ofertę urządzeń nowych opartych na renomowanych producentach maszyn budowlanych. Chętnie doradzimy Państwu w wyborze maszyn odpowiadających w pełni Państwa oczekiwaniom.

 

NASZE ODDZIAŁY

 

Poznań

ul. Szarych Szeregów 23
60-462 Poznań
tel. +48 61 665 79 00

Gdańsk

Toruń

Wrocław

ul. Nowatorów 103
80-298 Gdańsk
tel. +48 58 741 14 53

ul. Dworcowa 52A
87-122 Grębocin
tel. +48 56 657 22 08

ul. Tyniecka 11
52-407 Wrocław
tel. +48 71 336 22 18

Ruda Śląska

Kraków

Rzeszów

ul. Zabrzańska 12
41-708 Ruda Śląska
tel. +48 327 71 61 71

Kryspinów 472
32-060 Liszki
tel. +48 12 312 53 50

Kraczkowa 1611
37-124 Kraczkowa
tel. +48 17 863 64 27

 

Sklep internetowy z częściami zamiennymi: https://czesci-online.com

 

Wideo

 Odtwórz film, wybierając z listy:

 • 1 video - kliknij i zobacz
 • 2 video - kliknij i zobacz
 • 3 video - kliknij i zobacz
 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

Nasi partnerzy

Poznaj partnerów naszego serwisu.

 • e-maszbud.pl