OGÓLNOPOLSKI BRANŻOWY KATALOG FIRM

 
 
 
Isprzęt.pl Sp. z o.o.
Mickiewicza 58 32-800 Brzesko
Array bok@isprzet.pl

Isprzęt.pl Sp. z o.o.

 • Poleć firmę:
  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Cześć,

  Firma [nazwa] jest bardzo dobra firma, polecam jej usługi. Opis i informacje o firmie znajdziesz pod adresem [link].

  Pozdrawiam [login]

 • Napisz do firmy:

 • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Sprzedaż nowych maszyn i urządzeń budowlanych, Sprzedaż nowych maszyn i urządzeń komunalnych, Narzędzia budowlane, Sprzedaż nowych maszyn i urządzeń leśnych

Adres i dane kontaktowe:

32-800 Brzesko, Mickiewicza 58,
Małopolskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

https://isprzet.pl

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Misją sklepu internetowego isprzęt.pl jest zaopatrzenie oraz obsługa firm na każdym etapie ich działalności w najwyższej jakości narzędzia oraz sprzęt budowlany.

 

Współpracujemy z przedsiębiorstwami z branży budowlanej, remontowo-budowlanej jak i z wypożyczalniami sprzętu oferując poza sprzedażą wyspecjalizowanych produktów, doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu oraz optymalnego sposobu finansowania danej inwestycji. Swoje usługi oferujemy również klientom indywidualnym, którzy dzięki atrakcyjnej ofercie mogą w łatwy sposób pozyskać interesujący ich produkt.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo sprzęt budowlany i narzędzia wiodących producentów używane przez najwieksze przedsiębiorstwa budowlane działające zarówno na rynku polskim jak i europejskim, a bezośrednia współpraca z dystrybutorami pozwala nam na możliwość zaproponowania Państwu atrakcyjnych warunków finansowych nabycia sprzętu.

 

Dzięki współpracy z Santander Consumer Bank, Sygma Bank i Europejskim Funduszem Leasingowym S.A. Możemy zaproponować Państwu bardzo korzystne warunki finansowania zakupionego u nas sprzętu.

 

Wdrożenie innowacyjnego systemu Leaselink pozwala na usprawnienie procesu leasingu dzięki integracji leasingu z koszykiem zakupowym dając możliwość przejścia całego procesu leasingowego on-line bez wychodzenia z własnego biura.

 

Jeżeli w naszej ofercie nie znajdą Państwo poszukiwanego sprzętu, bądź brak czasu nie pozwala Państu na zapoznanie się z naszę pełną ofertą, prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 731-431-134 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej bok@isprzet.pl , co pozwoli nam na przygotowanie dla Państwa indywidualnej ofery opartej na interesującym Państwa sprzęcie i indywidualnie ustalonej cenie.

 

Dodatkowo oferujemy Państwu darmową pomoc w przygotowaniu pełnej dokumentacji dla PUP i UE oraz wsparcie w uzyskaniu dofinansowania na zakup sprzętu w naszym sklepie internetowym.

 

W celu uzyskania szczegółów prosimy o kontakt pod nr tel. 731-431-134 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej bok@isprzet.pl

 

Zapraszamy do współpracy.

 

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

Nasi partnerzy

Poznaj partnerów naszego serwisu.

 • e-maszbud.pl