OGÓLNOPOLSKI BRANŻOWY KATALOG FIRM

 
 
 
Strona główna > Części do maszyn budowlanych > KETRAL CONSTRUCTION PARTS AND EQUIPMENT
KETRAL CONSTRUCTION PARTS AND EQUIPMENT
Rzeniszów ul. Zielona 2 42-350 Koziegłowy
Array sprzedaz@ketral.pl

KETRAL CONSTRUCTION PARTS AND EQUIPMENT

 • Poleć firmę:
  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Cześć,

  Firma [nazwa] jest bardzo dobra firma, polecam jej usługi. Opis i informacje o firmie znajdziesz pod adresem [link].

  Pozdrawiam [login]

 • Napisz do firmy:

 • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Części do maszyn budowlanych

Adres i dane kontaktowe:

42-350 Koziegłowy, Rzeniszów ul. Zielona 2,
Śląskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://www.ketral.pl

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Firma KETRAL CONSTRUCTION PARTS AND EQUIPMENT jest wiodącym na rynku polskim dostawcą podzespołów oraz części zamiennych do maszyn gąsienicowych. Specjalizujemy się w sprzedaży wysokiej jakości przekładni planetarnych oraz elementów podwozi do maszyn gąsienicowych. Jeżeli poszukujecie Państwo napędu jazdy do koparki, kruszarki lub innej maszyny gąsienicowej jak również poszczególnych elementów podwozia gąsienicowego zapraszamy do składania zapytań.

 

„Istniejemy by Twoje maszyny mogły być zawsze w ruchu”  

 

Hasło to stało się również naszym mottem, które realizujemy każdego dnia naszej pracy pomagając użytkownikom maszyn gąsienicowych. Jednym z ważniejszych czynników pozwalających na realizację naszego motta są nasze magazyny. Bezpośrednio z naszych magazynów możemy zaoferować  kilkadziesiąt tysięcy części i podzespołów przez co skracamy do minimum czas dostawy danej części dla ostatecznego odbiorcy.

 

Historia firmy sięga drugiej połowy lat dziewięćdziesiątych kiedy to obecny współwłaściciel pracował wraz z rodziną początkowo przy sprzedaży części samochodowych, a następnie części do maszyn budowlanych. Wyodrębnienie się samodzielnego podmiotu nastąpiło w 2005 roku. W ówczesnym czasie asortyment firmy stanowiły zarówno przekładnie i podwozia, szeroko pojęty osprzęt do maszyn budowlanych oraz całe maszyny takie jak: koparki, ładowarki, spycharki. Sprzedaż opierała się głównie na częściach pochodzących z demontażu maszyn. W krótkim odstępie czasu wprowadzono również do sprzedaży nowe przekładnie planetarne, a następnie nowe elementy podwozi gąsienicowych. Z roku na rok rosła pozycja firmy, by jak to jest obecnie stać się wiodącym na rynku polskim dostawcą części do maszyn gąsienicowych.

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

Nasi partnerzy

Poznaj partnerów naszego serwisu.

 • e-maszbud.pl