OGÓLNOPOLSKI BRANŻOWY KATALOG FIRM

 
 
 
Wibako
Kojszówka 254 34-231 Juszczyn
Array slawek@wibako.pl

Wibako

 • Poleć firmę:
  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Cześć,

  Firma [nazwa] jest bardzo dobra firma, polecam jej usługi. Opis i informacje o firmie znajdziesz pod adresem [link].

  Pozdrawiam [login]

 • Napisz do firmy:

 • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Sprzedaż używanych maszyn i urządzeń budowlanych, Części do maszyn budowlanych, Części do pojazdów użytkowych, Serwis maszyn budowlanych

Adres i dane kontaktowe:

34-231 Juszczyn, Kojszówka 254,
Małopolskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://www.wibako.pl

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

W ofercie WIBAKO można znaleźć zarówno części nowe, po regeneracji jak i używane, co pozwala nam dostosować się do potrzeb klienta. Umożliwia nam to często zaproponowanie kilku wariantów na dany podzespół.

 

Posiadamy hamownię silników spalinowych umożliwiającą nam przeprowadzenie testów w warunkach pełnego obciążęnia. Dysponujemy również stanowiskiem testowym hydrauliki siłowej, która daje nam możliwość przetestowania pomp i silników hydraulicznych.

 

Wykonujemy naprawy głównie:

 

Silników spalinowych przemysłowych. Z dokładną informacją jak wygląda przebieg remontu silnika spalinowego w naszej firmie można zapoznać się w dziale remont silnika spalinowego. Pomp i silników hydraulicznych. Opis procesu weryfikacji oraz remontu znajduje się w dziale remonty pomp i silników hydraulicznych. Uruchomiliśmy serwis mobilny maszyn budowlanych. W ramach serwisu wykonujemy usługi związane z diagnostyką oraz montażem sprzedawanych przez nas podzespołów. Więcej informacji można znaleźć w zakładceserwis.

 

Nasze podzespoły pracują w maszynach na całym świecie. Organizujemy transport naszych towarów transportem lądowym, morskim oraz lotniczym w  zależności od potrzeb.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą części i maszyn. Korzystając z wyszukiwarki produktów lub menu udostępnionego po lewej stronie. klienta. Poza wszystkimi krajami Uni Europejskiej posiadamy również kontrahentów m.in. w Australii, Brazylii, Egipcie, Nigerii, Stanach Zjednoczonych, Malezji.

 

Wideo

 Odtwórz film, wybierając z listy:

 • 1 video - kliknij i zobacz
 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

Nasi partnerzy

Poznaj partnerów naszego serwisu.

 • e-maszbud.pl